PrestaShop – otwarte oprogramowanie sklepu internetowego udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0.

Platforma eCommerce PrestaShop jest najpopularniejszym oprogramowaniem sklepów internetowych wykorzystywanym w Polsce. Według statystyk portalu Builtwith, opartych jest na niej przeszło 36% e-sklepów w kraju nad Wisłą. Na całym świecie z platformy tej korzysta ponad 270 000 sklepów internetowych w 195 krajach. Czy to przypadek? Dlaczego Polacy (i nie tylko!) tak bardzo upodobali sobie właśnie francuskie rozwiązanie Open Source eCommerce?

Decydując się na profesjonalną obsługę naszej agencję, możesz liczyć na pełną funkcjonalność, stabilność i bezpieczeństwo sklepu internetowego oraz dostosowanie go do wszystkich Twoich potrzeb. Ponieważ rynek handlu elektronicznego jest niezwykle konkurencyjny, są to wartości niemal nie do przecenienia.

Nowoczesny wygląd Twojego sklepu

Niezależnie od tego, czy zamierzasz otworzyć sklep internetowy z perfumami, bielizną, meblami czy może księgarnią internetową, albo sklep z ubrankami dziecięcymi przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny, który sprawi, że Twój sklep internetowy wyróżni się wśród innych. Wyjątkowa elastyczność oprogramowania PrestaShop umożliwia stworzenie dowolnego szablonu graficznego wraz z indywidualnym rozmieszczeniem funkcjonalności. Spraw, aby zakupy w Twoim sklepie internetowym stały się przyjemnością, a Klienci chętnie do niego powracali.

Wielojęzyczność Twojego sklepu

Sklep internetowy PrestaShop to również doskonałe narzędzie dla osób, które chcą oferować swoje produkty kupującym spoza terytorium Polski. Przygotowane opcje pozwalają na wprowadzanie oferty w dowolnym języku.

Wersja multistore

Oprogramowanie sklepu internetowego PrestaShop wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym sprzedawcom. PrestaShop udostępnia opcję Multistore – zaawansowane narzędzie pozwalające na dowolną liczbę sklepów, na wielu niezależnych domenach, zarządzanych z jednego panelu administracyjnego.
W łatwy sposób uruchomisz kolejny sklep internetowy, utworzysz sieć powiązanych ze sobą e-sklepów lub rozpoczniesz sprzedaż hurtową B2B.

Integracje z PrestaShop

Skorzystaj z integracji z ponad 180 hurtowniami i dostawcami oferującymi w sumie ponad 1 mln gotowych produktów z takich branż jak elektronika, RTV AGD, odzież, bielizna, zabawki, książki i inne.
System synchronizuje stany magazynowe i ceny bezpośrednio z bazą towarową dostawcy, a także pobiera do sklepu nowe produkty, które pojawiły się w ofercie hurtowni.

Sprzedaż wielokanałowa

Sprzedawaj więcej poprzez zewnętrzne kanały sprzedaży. Dzięki PrestaShop łatwo uruchomisz sprzedaż na Allegro, eBay, Google Merchant, Facebook, Skąpiec czy Ceneo, a wszystkie zamówienia pojawią się w Twoim Panelu Sprzedawcy.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Buduj swoje zaufanie wśród swoich Klientów. Dzięki certyfikatowi SSL Twój sklep internetowy na silniku PrestaShop będzie zawsze bezpieczny.

Stały rozwój Twojego sklepu

System PrestaShop pozwoli Ci na stały rozwój sklepu o nowe funkcjonalności, moduły czy integracje. W dowolnym momencie działania sklepu będziesz mógł rozbudować swój sklep korzystając z naszego wsparcia. Ogromnym atutem systemu PrestaShop jest również niezależność od jednego wykonawcy – w przypadku systemów autorskich cały rozwój sklepu zależeć będzie od autora systemu co może przekładać się na wysokie koszty rozwoju i obsługi sklepu.