administracja

Administracja strony

Czym jest administracja stroną internetową ?

Administrując stroną internetową, przejmujemy obowiązki związane z zapewnieniem poprawnego jej funkcjonowania. Gwarantujemy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i poprawne wyświetlanie w przeglądarkach internetowych.

profesjonala

Obsługa strony

Jesteś właścicielem strony internetowej, ale nie możesz poświęcić jej prowadzeniu tak wiele czasu, jakbyś chciał? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta, dotycząca profesjonalnej obsługi istniejących już stron.

Zakres prac

- Aktualizacja treści
- Dodawanie zdjęć, grafik, filmów
- Rozbudowa strony o nowe działy, podstrony
- Aktualizacja systemu CMS Joomla lub WordPress
- Instalacja dodatkowych wtyczek, rozbudowa strony
- Aktualizacja rozszerzeń takich jak galerie, edytory treści czy formularze kontaktowe
- Projektowanie grafiki (banery, buttony oraz inne elementy graficzne dostępne na stronie)
- Obróbka zdjęć dla potrzeb strony
- Zmiany wyglądu strony, zmiany graficzne np. zmiana kolorów, grafik, czcionek.
- Comiesięczne kopie bezpieczeństwa (kopia plików strony oraz bazy danych)
- Optymalizacja pod kontem wyszukiwarki Google
- Prowadzenie sklepu internetowego, Facebooka, Instagrama, itp
- Doradzamy naszym klientom jak efektywnie wykorzystać stronę, aby przynosiła jak najlepsze korzyści.

Zlecenia jednorazowe

Decydując się na ten wariant przesyłają nam Państwo listę zmian jakie chcieliby Państwo wdrożyć na swojej stronie internetowej, my następnie szacując ilość pracy i czas jaki będzie potrzebny aby wykonać usługę aktualizacji. Po akceptacji kosztorysu otrzymują Państwo fakturę pro-forma i po jej opłaceniu lub przesłaniu potwierdzenia przelewu przystępujemy do pracy związanej z wprowadzeniem zmian na stronie internetowej.

Stała opieka nad stroną - abonament

Wariant ten jest skierowany do firm, które chcą aby treści na stronie www były stale aktualizowane i publikują ich sporo w ciągu miesiąca. Opcja ta jest również kierowana do firm i instytucji którym zależy aby strona internetowa działała bez zarzutu i nie mogą sobie pozwolić na przestój w jej działaniu. Oferta abonamentowa to również priorytetowa realizacja zlecenia, firmy które mają z nami podpisaną umowę na stałą obsługę strony są obsługiwane w pierwszej kolejności.

Ile kosztuje aktualizacja?

Koszt aktualizacji ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości pracy jaką nam zlecisz. Za każdym razem ceny ustalane są przed rozpoczęciem prac.

Jakość

Posiadasz już stronę internetową? Chcesz ją na bieżąco rozwijać, dodawać nowe oferty, aktualności? Nie masz jednak czasu, umiejętności na zarządzanie stroną? Mamy dla Ciebie ofertę stworzoną dla Twoich potrzeb.

Każdy projekt, nad którym pracujemy, traktujemy indywidualnie i skupiamy się na jego skutecznym działaniu. Przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonywanej pracy.

wsparcie

Kompetentnych fachowców

Zarządzanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania witryny. Z tego względu warto powierzyć go specjalistom. Dzięki współpracy w zakresie administracji stroną oferujemy wsparcie kompetentnych fachowców, którzy będą w stanie skutecznie administrować i aktualizować Państwa witrynę.

Bądźmy w kontakcie

Dane kontaktowe

Telefon: (48)786-021-331
E-mail: biuro@prografo.pl

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek-Piątek 9-17
Sobota 9-15
Niedziela odpoczywamy

Mam pytania? Potrzebujesz wyceny strony?