O firmie

Tworzymy
i zmieniamy
internet

Stosujemy innowacyjne rozwiązania projektowe, aby tworzyć nowoczesne strony i pomóc naszym Klientom odnieść sukces!

Cały czas współpracujemy z naszymi Klientami. Naszą misją jest wdrażanie wybitnych pomysłów i rozwiązań projektowych dla każdego projektu, nad którym pracujemy … Podczas tego procesu starannie łączymy wytyczne klienta, możliwości techniczne oraz najnowsze trendy. Dostarczane przez nas rozwiązania w zakresie tworzenia stron zazwyczaj powstają po wspólnym procesie.

usługi

Nasze cele

Naszą misją jest wdrażanie wybitnych pomysłów i rozwiązań projektowych dla każdego projektu, nad którym pracujemy … Podczas tego procesu starannie łączymy wytyczne klienta, możliwości techniczne oraz najnowsze trendy. 

  • Na podstawie wytycznych otrzymujesz dokładnie to czego potrzebujesz
  • Korzystne koszty 
  • Najwyższa jakość

Jesteśmy po to, aby zaspokoić Twoje zapotrzebowanie i rozwiązać problemy wykonania strony w sposób najbardziej korzystny dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani eksperci są w stanie rozwiązać złożone i nietypowe projekty w jak najkrótszym czasie.

Dzięki naszemu doświadczeniu zyskalismy wysoki poziom wiedzy w zakresie projektowania i realizacji różnorodnych projektów, zawsze zmniejszając złożoność.

team

Nasz zespół

Prografo to miejsce, w którym możesz być pewien swojej strony internetowej. Mamy zespół profesjonalistów, którzy pracują nad zapewnieniem najlepszej obsługi i kreatywnych rozwiązań. Z przyjemnością zrealizujemy najbardziej złożone projekty i zapewnimy Ci skuteczną widoczność w sieci.

 

 

OPINIE KLIENTÓW

Zaufało nam ponad kilkuset klientów!

Korzystam z usług firmy Prografo w zakresie administrowania stroną już kilka lat. Przez cały ten czas współpracy nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze wykonują pracę na najwyższym poziomie!
5/5
Lubię jak wszystko jest zrobione na czas, szybko i sprawnie, dlatego współpracuję tylko z Prografo, spełniają wszystkie moje wymagania.

5/5
Agencja interaktywna Prografo wykonała, opracowała graficznie i wdrożyła dla nas sklep internetowy https://www.finecraft.pl/ z niestandardowymi funkcjonalnościami. W każdej chwili mogliśmy i nadal możemy liczyć na pełną pomoc ze strony Prografo.
5/5
Terminowość, obsługa, dostępność, rzetelność, relacja z klientem, ostateczne wykonanie projektu, jego estetyka i intuicyjność obsługi. Będę polecała współpracę z Prografo każdemu!
5/5
Bądźmy w kontakcie

Dane kontaktowe

Telefon: (48)786-021-331
E-mail: biuro@prografo.pl

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek-Piątek 9 – 17
Sobota 9 – 15
Niedziela odpoczywamy

Mam pytania? Potrzebujesz wyceny strony?