Tworzymy strony WWW dla firm i marek osobistych

Zaprojektowanie strony dla Ciebie to nie tylko nasza praca, ale także misja, której celem jest uczestnictwo w budowaniu Twojego profesjonalnego wizerunku w Internecie. Jako doświadczeni specjaliści stworzymy dla Ciebie profesjonalną i skuteczną stronę WWW. Może to być zarówno mała witryna internetowa, jak i rozbudowany serwis WWW, czy sklep.

nasze usługi

Czego potrzebujesz?

Poniżej znajdziesz informacje na temat oferowanych przez nas usług. Jeśli wśród nich nie znalazłeś takich, które Ciebie interesują, skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Postaramy się zrealizować każdy pomysł.

Dziś coraz więcej konsumentów korzysta z internetu w celu wyszukiwania produktów lub usług. Dlaczego nie miałbyś zaoferować im swoich? Dzięki temu zyskasz wiarygodność poprzez stronę internetowąi.

Zarządzanie stroną internetową (sklepem) wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania witryny. Z tego względu warto powierzyć go specjalistom.

Prowadzenie strony internetowej już nie wystarcza i z pewnością przekonali się o tym wszyscy właściciele firm. Aby rozpromować swój biznes niezbędne jest prowadzenie odpowiednio zaplanowanych działań w Sieci.

Kiedyś nikt nie wyobrażał sobie zakupów przez internet takich produktów jak ubrania czy obuwie. W tej chwili są to kategorie, które dominują w internecie czego najlepszym przykładem są takie marki jak Zalando lub eobuwie.

Realizując usługi graficzne tworzymy oryginalne i kreatywne projekty oparte o założenia Klienta, dzięki czemu nasze grafiki wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe.

Adresatami naszych szkoleń są osoby, które chcą samodzielnie zarządzać stroną internetową bez znajomości języków programowania HTML, PHP i innych...

cennik stron

wybierz
najlepszą opcję

Przedstawiamy trzy przykładowe zestawy w oferowanych przez nas cenach.
Każdy pakiet cenowy można dostosować do własnych życzeń.

Tylko teraz promocja na nasze strony i sklepy internetowe.

BLACK FRIDAY & weekend - 50%
Kod promocyjny: BLACK50

start

2900 zł

Brutto: 3567 zł

RWD – STRONA DOSTOSOWANA
DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

_____________________

Ilość podstron do 5

Domena typu *.PL; *.COM

Serwer (hosting) roczny

System zarządzania treścią

 

Czas realizacji ok. 5-7 dni

Biznes

3900 zł

Brutto: 4797 zł

RWD – STRONA DOSTOSOWANA 
DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

_____________________

Ilość podstron do 15

Domena typu *.PL; *.COM

Serwer (hosting) roczny

System zarządzania treścią

SKLEP INTERNETOWY

Czas realizacji ok. 7-10 dni

PREMIUM

5100 zł

Brutto: 6273 zł

RWD – STRONA DOSTOSOWANA 
DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

_____________________

Ilość podstron do 30

Domena typu *.PL; *.COM

Serwer (hosting) roczny

System zarządzania treścią

SKLEP INTERNETOWY

Czas realizacji ok. 14-30 dni

Podajemy ceny netto i brutto zawierające podatek VAT 23%. Jesteśmy legalną firmą. Wystawiamy faktury VAT.
Podane ceny za strony są opłatami jednorazowymi. Nie pobieramy opłat abonamentowych za korzystanie ze strony i sklepu, oraz nie pobieramy opłata za ilość sprzedanych produktów w sklepie. Płacisz tylko raz. W następny roku płacisz tylko za domenę i hosting.

Lista usług i ceny umieszczone na stronie internetowej www.prografo.pl mają jedynie charakter informacyjny. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich w netto czyli bez podatku VAT.

Podane ceny nie są wiążące i mogą ulec zmianie w trakcie przygotowania ofert. Zastrzegamy sobie prawo do zmian wyceny ze względu na indywidualny tryb wykonywania umowy, tworzenie modułów i funkcjonalności, których cenę można oszacować dopiero po doprecyzowaniu szczegółów oferty.

Szczegółowa wycena przeprowadzana po rozmowie i przesłaniu przez klienta briefu (opisu projektu) przekazana jest drogą e-mailową oraz zawierana w umowie wraz z dodatkowymi zapisami dotyczącymi szczegółów projektu.

rozwiązania

narzędzia
i technologie

OSTATNIE REALIZACJE

Sklep internetowy
Shendi.pl

W Shendi.pl znajdziesz ubrania dla dzieci i dorosłych.

Wszystko uszyte w polskiej pracowni z dbałością i 💚

Zobacz stronę on-lie: www.shendi.pl

subskrybcja

Dołącz do naszego newslettera

Dobre wiadomości i informacje o wydarzeniach bezpośrednio do poczty przychodzącej!

  Bądźmy w kontakcie

  Dane kontaktowe

  Telefon: (48)786-021-331
  E-mail: biuro@prografo.pl

  Pracujemy w godzinach:
  Poniedziałek-Piątek 9-17
  Sobota 9-15
  Niedziela odpoczywamy