Tworzymy strony WWW dla firm i marek osobistych

Zaprojektowanie strony dla Ciebie to nie tylko nasza praca, ale także misja, której celem jest uczestnictwo w budowaniu Twojego profesjonalnego wizerunku w Internecie. Jako doświadczeni specjaliści stworzymy dla Ciebie profesjonalną i skuteczną stronę WWW. Może to być zarówno mała witryna internetowa, jak i rozbudowany serwis WWW, czy sklep.

nasze usługi

Czego potrzebujesz?

Poniżej znajdziesz informacje na temat oferowanych przez nas usług. Jeśli wśród nich nie znalazłeś takich, które Ciebie interesują, skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Postaramy się zrealizować każdy pomysł.

Dziś coraz więcej konsumentów korzysta z internetu w celu wyszukiwania produktów lub usług. Dlaczego nie miałbyś zaoferować im swoich? Dzięki temu zyskasz wiarygodność poprzez stronę internetowąi.

Zarządzanie stroną internetową (sklepem) wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania witryny. Z tego względu warto powierzyć go specjalistom.

Potrzebujesz miejsca na swoją stronę internetową? Wybierz szybki hosting z dyskami SSD, który jest doceniany przez największe strony internetowe. Niezbędny dla każdego początkującego webmastera.

Kiedyś nikt nie wyobrażał sobie zakupów przez internet takich produktów jak ubrania czy obuwie. W tej chwili są to kategorie, które dominują w internecie czego najlepszym przykładem są takie marki jak Zalando lub eobuwie.

Realizując usługi graficzne tworzymy oryginalne i kreatywne projekty oparte o założenia Klienta, dzięki czemu nasze grafiki wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe.

Adresatami naszych szkoleń są osoby, które chcą samodzielnie zarządzać stroną internetową bez znajomości języków programowania HTML, PHP i innych...

cennik stron

wybierz
najlepszą opcję

Przedstawiamy przykładowe zestawy w oferowanych przez nas cenach. Każdy pakiet cenowy można dostosować do własnych życzeń.

Strona/sklep WWW z jednorazową płatnością lub strona/sklep WWW na abonament.

Obydwie możliwości są interesujące? Zadzwoń pod nr 786-021-331, a chętnie opowiemy więcej o tych usługach.

Strona WWW z jednorazową płatnością

Brak zobowiązań – jednorazowa płatność. Płacisz tylko raz. W następny roku płacisz tylko za domenę i hosting.
Oryginalny i wyróżniający się projekt
Strona prosta w późniejszej obsłudze dzięki panelowi CMS
Pomoc przez miesiąc obsługi strony przez dedykowanego administratora

Nie pobieramy opłat za ilość sprzedanych produktów w sklepie.

Strona WWW na abonament

Stała niska cena – już od 150 zł/mies. z umową na 12 miesięcy
Szybki czas stworzenia witryny
Oryginalny i wyróżniający się projekt
Strona prosta w późniejszej obsłudze dzięki panelowi CMS
Pomoc 12 miesięcy przy obsłudze strony przez dedykowanego administratora

Nie pobieramy opłat za ilość sprzedanych produktów w sklepie.

Lista usług i ceny umieszczone na stronie internetowej www.prografo.pl mają jedynie charakter informacyjny. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich. Podane ceny nie są wiążące i mogą ulec zmianie w trakcie przygotowania ofert. Zastrzegamy sobie prawo do zmian wyceny ze względu na indywidualny tryb wykonywania umowy, tworzenie modułów i funkcjonalności, których cenę można oszacować dopiero po doprecyzowaniu szczegółów oferty. Szczegółowa wycena przeprowadzana po rozmowie i przesłaniu przez klienta briefu (opisu projektu) przekazana jest drogą e-mailową oraz zawierana w umowie wraz z dodatkowymi zapisami dotyczącymi szczegółów projektu.

rozwiązania

narzędzia
i technologie

przykładowe REALIZACJE

Sklep internetowy
Shendi.pl

W Shendi.pl znajdziesz ubrania dla dzieci i dorosłych.

Wszystko uszyte w polskiej pracowni z dbałością i 💚

Zobacz stronę on-lie: www.shendi.pl

subskrybcja

Dołącz do naszego newslettera

Dobre wiadomości i informacje o wydarzeniach bezpośrednio do poczty przychodzącej!

    Bądźmy w kontakcie

    Dane kontaktowe

    Telefon: (48)786-021-331
    E-mail: biuro@prografo.pl

    Pracujemy w godzinach:
    Poniedziałek-Piątek 9-17
    Sobota 9-15
    Niedziela odpoczywamy